Kim jesteśmy?

ja (2)Stanisław Zarychta – głowa, szyja i tułów studia QCG. Tak długo myślał o grach, że w końcu zaczął je robić. Niepoprawny optymista, wszędzie widzi achievementy, zaś przeciwności losu traktuje jako dodatkową motywację (będzie większy exp).

Robi tyle rzeczy na raz, że wciąż zadaje sobie pytanie czy jeszcze robi je dobrze. Był malarzem, deskorolkowcem, hipisem – autostopowiczem, pracownikiem biurowym. Aktualnie pracuje jako freelancer od wszystkiego co można zrobić w pakiecie Adobe, a w wolnych chwilach udziela się w Ambasadzie Krakowian. Gry przygodowe to jego pasja, którą chce się dzielić.

„Tajemnica Wyspy” to głównie przygoda oparta luźno na faktach związanych z XV i XVI w. konkwistą, rozgrywająca się na terenach dzisiejszych Karaibów. Odpowiedzialny jestem w niej za scenariusz, grafikę, gameplay.”

 

 

michalMichał Rusnarczyk – jego pasją jest głos i muzyka. Ścieżką życia jest modlitwa dźwięku i miłość. Namiętnie gada do siebie i śpiewa nawet tam, gdzie brzmieć nie wypada. Moce te wykorzystują bezwzględnie twórcy gier, filmów, reklam czy producenci najdroższych zegarków na świecie.

Tworzy muzykę w ramach kilku projektów (m.in . Soundprayer, Warm but Dead, czy też Pradziad). W magicznym kotle miesza ze sobą światy obrazu, dźwięku i technologii z filozofią, sztuką i – tylko czasem – z rzeczywistością.

„W „Tajemnicy Wyspy” wczułem się w starego pirata, którym absolutnie gdzieś w duszy jestem! ARR!”